Still Wakes The Deep ve Daha Fazlası NVIDIA GeForce Now Kütüphanesine Eklendi

NVIDIA GeForce Now bulut oyun hizmeti bu hafta Still Wakes The Deep de dahil olmak üzere bu hafta toplamda dört yeni oyun sunuyor. Geliştirici The Chinese Room’un korku temalı oyunu, Unreal Engine 5 motorunu kullanıyor.

Bu hafta GeForce Now kütüphanesine eklenen bir diğer oyun ise Tell Me Why. Bu oyun 2020 yılında geliştirici Dontnod Entertainment tarafından piyasaya sürüldü ve Microsoft tarafından Xbox Game Studios markası aracılığıyla yayınlandı. Tell Me Why, yalnızca ikiz değil aynı zamanda birbirleriyle telepatik olarak iletişim kurabilen bir erkek ve kız kardeş hakkında epizodik bir macera oyunu. Hikaye, annelerinin neden öldüğünü bulmaya çalışan ikizlere odaklanıyor.

GeForce Now ayrıca Xbox Game Studios tarafından yayınlanan bir başka macera oyunu olan Ask Dusk Falls’u da sunuyor. Geliştirici Interior Night’ın 2022 yapımı bu oyunu 1998’de geçiyor ve küçük bir Arizona kasabasında arabaları çarpıştıktan sonra bir araya gelen iki grup aileyi konu alıyor.

Son olarak, geliştirici Aurora Game Studios’un yeni oyunu Skye: The Misty Isle hiper gerçekçi, Viking hayatta kalma oyunu olarak tanımlanıyor. Oyunda bir ev inşa etmeniz, avlanmayı, balık tutmayı, çiftçiliği öğrenmeniz ve komşularınızla anlaşmanız gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir